Tlač stránku    Poslať mailom
Letická doprava
Nákladná doprava
Námorná doprava
Skladovanie Logistika
Cenová ponuka



Address: Stavitelska 7
SK-831 04 Bratislava
Tel:  00421 - 2 - 4487 3853
Fax: 00421 - 2 - 4488 6025
www.ec-logistics.net

OFFICE HOURS: 07.00 AM - 17.30 PM

Branch Manager

Sonja Haselsberger

Tel:  00421 - 2 - 4487 3853
Fax: 00421 - 2 - 4488 6025
Mail: sonja.haselsberger@ec-logistics.sk

Accounting

Mgr. Danka Pummer
Tel: 00421 - 2 - 4487 3848
Fax: 00421 - 2 - 4488 6025
Mail: danka.pummer@ec-logistics.sk

IT

Milan Medek
Tel: 00421 - 2 - 4487 3848
Fax: 00421 - 2 - 4488 6025
Mail: ec-logistics@ec-logistics.sk

GROUPAGE Bratislava
Import-Export / Service

Head of the department

Petra Barkolova
00421 - 2 - 4487 3870
00421 - 2 - 4488 6025
petra.barkolova@ec-logistics.sk

Marta Millova 
Tel: 00421 - 2 - 4487 3848 
Fax: 00421 - 2 - 4488 6025 
Mail: marta.millova@ec-logistics.sk

Zuzana Krištofičová
Tel: 00421 - 2 - 4487 3848
Fax: 00421 - 2 - 4488 6025  
Mail: zuzana.kristoficova@ec-logistics.sk

Martin Baratka/English
Tel: 00421 - 2 - 4487 3848
Fax: 00421 - 2 - 4488 6025  
Mail: martin.baratka@ec-logistics.sk

Full load / part charter
Import-Export  / Service

Martin Krajcovic/English
Tel: 00421 - 2 - 4487 3854
Fax: 00421 - 2 - 4488 6025
Mail: martin.krajcovic@ec-logistics.sk 

Air/Seafreight
Import-Export / Service

Martin Krajcovic/English
Tel: 00421 - 2 - 4487 3853
Fax: 00421 - 2 - 4488 6025
Mail: 
martin.krajcovic@ec-logistics.sk 




O firme
Novinky
Partneri
Zasielatelske podmienky
 Copyright 2006-2013. European Contract Logistics-Slovakia s.r.o.